Главы сельских поселений

“Чирмешән авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Дәүләтшин Фердинат Мидхәт улы

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Дәүләтшин Фердинат Мидхәт улы                                                                  

Адрес: 423100 с.Черемшан, ул.М.Титова,7
Телефон: (84396) 2-52-30                       Cmn.Cmn@tatar.ru  

"Бәркәтә авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Гайнанова Гөлфәния Хәниф кызы

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Гайнанова Гөлфәния Хәниф кызы

Адрес: 423106 Бәркәтә авылы, Ленин урамы, 76а

Телефон: (84396) 26466, 26510    Berk.Cmn@tatar.ru 

“Югары Кәминкә авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Гиляҗев Кирам  Минвәли улы

Муниципаль берәмлек советы рәисе:Гиляҗев Кирам  Минвәли улы

Адрес: 423108 Югары Кәминкә авылы, Дуслык урамы, 1а

Телефон: (84396) 23416               Vkam.Cmn2@tatar.ru

“Ивашкино авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Ефимов Никонор Николаевич

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Ефимов Никонор Николаевич

Адрес: 423113 Ивашкино авылы, Центральная урамы, 1а

Телефон: (84396) 38219                 Iva.Cmn2@tatar.ru

Миншин Марат Минсагирович“Кармыш авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Миншин Марат  Минсагир улы

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Миншин Марат  Минсагир улы

Адрес: 4231139 Кармыш авылы, Мәктәп урамы, 31

Телефон: (84396) 42223                  Karam.Cmn2@tatar.ru

Күтәмә авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Аброськина Антонина  Николаевна

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Аброськина Антонина  Николаевна

Адрес: 423112 Күтәмә авылы, Клубная урамы, 1а

Телефон: (84396) 23589                    Kut.Cmn2@tatar.ru

“Лашман авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Фаттахов Рәвгать Габбас улы

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Фаттахов Рәвгать Габбас улы

Адрес: 423110 Лашман  авылы, Химиклар урамы, 6

Телефон: (84396) 29233                     Lash.Cmn2@tatar.ru  

“Мордва Афонькәсе авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Митяев Александр Иванович

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Митяев Александр Иванович

Адрес: 423103 Мордва Афонькәсе  авылы, Цаплин урамы, 25

Телефон: (84396) 34829, 32260         Mord.Cmn2@tatar.ru 

 

 

“Түбән Кәминкә авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Халиков Рәдиф Рәвгат улы

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Халиков Рәдиф Рәвгат улы

Адрес: 423114 Түбән Кәминкә авылы, Центральная урамы, 51

Телефон: (84396) 23521                   Nkam.Cmn2@tatar.r

  

 

“Түбән Кармалка авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Сибгатуллин Ринат Махмут улы

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Сибгатуллин Ринат Махмут улы

 Адрес: 423114 Түбән Кармалка авылы, Ленин урамы, 44

Телефон: (84396) 23947,23948        Nkar.Cmn2@tatar.ru