март, 2018 ел
сишәмбе

Язгы изгелек атнасы кысаларында үзәк китапханәдә  беренче Чирмешән мәктәбенең 3 класс укучылары белән,   бөек рус язучысы Лев Николаевич Толстой иҗатына багышланган, "Слово есть поступок" исемле әдәби сәгать узды.

Алькоголь сатуда  тәртип бозылу хакында, "Халык контроле"нә җибәрелгән жалоба расланса, татарстанлылар акчалата премия ала.

Айрат Хәйруллин: "Үткән ел республикада авыл хуҗалыгы производствосына 7,5 миллиард сум федераль акчалар тотылды.

2018 елның 15 мартында Бөтендөнья кулланучылар хокукларын яклак көнен бәйрәм итү кысаларында сорашу

РФ Дәүләт Думасы депутаты Айрат Хәйруллин халыкларны кабул итә.

Татарстан  Росреестры нотариаль килешүләр бирә торган өстәмә гарнтияләр турында сөйли

КӨНДӘЛЕК ОПЕРАТИВ ҺАВА ТОРЫШЫ 2018 елның 14 мартында Татарстан Республикасы территториясендә гадәттән тыш хәлләр барлыкка килү турында

10 мартта "Ялта-Зәй" спорт үзәгендә  ТР муниципаль хезмәткәрләр Спартакиадасы кысаларында чаңгы ярышлары узды