март, 2018 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Хезмәт, мәшгульлек һәм  социаль яклау министры урынбасары  Мөбәракшин Азат  Фәрит улы  эш визиты белән Чирмешән районында булып китте.

«Девичник TEENS AWARDS 2018» бәйгесендә Татарстан вәкиле  Риана Җаббарова  финалга узды һәм  Ел студенты номинациясендә бөтен Россия вәкилләре белән ярыша.

Татарстан Росреестры  2018 елның ике ае өчен кадастр инженерларының рейтингын төзеде

КӨНДӘЛЕК ОПЕРАТИВ ҺАВА ТОРЫШЫ 2018 елның 15 мартында Татарстан Республикасы территториясендә гадәттән тыш хәлләр барлыкка килү турында.

«Business FM Казань» радиосында күчемсез милкеңне ничек саклау турында

РФ Дәүләт Думасының җиденче чакырылыш  депутаты  Айрат Хәйруллин Чирмешәндә гражданнарны кабул итте.

10 мартта Казанда "Татарстанның чуваш гүзәле" республика конкурсы узды.

Иҗат шатлык  бүләк итә

Бу көнне һәркемнең тавышы мөһим роль уйный. Бу илнең язмышын һәм безнең киләчәкне хәл итә торган көн.

Яшьләрнең ял итү үзәге рәсем конкурсы игълан итә