2014 елның 18 ноябрендә район Башлыгы киңәшмәсендә

2014 елның 18 ноябре, сишәмбе
18 ноябрь көнне район Башлыгы Наил Шамилович Зарипов авыл җирлекләре башлыклары, авыл хуҗалыгы предприятиеләре җитәкчеләре, район прокуроры, Россия ЭЭМның "Чирмешән" муниципальара бүлеге начальнигы вазыйфаларын вакытлыча башкаручы, финанс, салым органнары вәкилләре, Милек һәм җир мөнәсәбәтләре палатасы хезмәткәрләре, район Советы һәм Башкарма комитетының җаваплы хезмәткәрләре катнашында киңәшмә үткәрде. Киңәшмәдә түбәндәгеләр чыгыш ясады:
1.Авыл җирлекләренең административ биналарында куркынычсызлык чараларын тәэмин итү турында - Россия ЭЭМның "Чирмешән" муниципальара бүлеге начальнигы вазыйфаларын вакытлыча башкаручы Ефимов Дмитрий Анатольевич.
2.Район бюджетына салым керемнәренең җыелуы хакында - район финанс-бюджет палатасы рәисе Гатин Шәүкәт Фатыйх улы.
3.Чирмешән муниципаль районы буенча торакларны сафка бастыру планын үтәү буенча - район Башкарма комитетының инфраструктура үсеше бүлеге начальнигы Сәлахов Хәлим Салих улы.
4.Авыл җирлекләренең социаль-икътисади үсеше программасы үтәлеше турында муниципаль район Башлыгының киңәшчесе Могыйзов Әмир Сәлим улы.