Авыл җирлекләре башлыклары

 

“Чирмешән авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: 

Муниципаль берәмлек советы рәисе:                                                                  

Адрес: 423100 с.Черемшан, ул.М.Титова,7
Телефон: (84396) 2-52-30                       Cmn.Cmn@tatar.ru  

 

"Бәркәтә авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Сибгатуллин Ринат Мәхмүт Улы

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Сибгатуллин Ринат Мәхмүт Улы

Адрес: 423106 Бәркәтә авылы, Ленин урамы, 76а

Телефон: (84396) 26466, 26510    Berk.Cmn@tatar.ru 

“Югары Кәминкә авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы:  Минһаҗев Мингали Нургали улы

Муниципаль берәмлек советы рәисе:  Минһаҗев Мингали Нургали улы

Адрес: 423108 Югары Кәминкә авылы, Дуслык урамы, 1а

Телефон: (84396) 23416               Vkam.Cmn2@tatar.ru

“Ивашкино авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Емельянов Николай Аркадьевич

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Емельянов Николай Аркадьевич

Адрес: 423113 Ивашкино авылы, Центральная урамы, 1а

Телефон: (84396) 38219                 Iva.Cmn2@tatar.ru

“Кармыш авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Фатхутдинов Илдар Исрафил улы

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Фатхутдинов Илдар Исрафил улы

Адрес: 4231139 Кармыш авылы, Мәктәп урамы, 31

Телефон: (84396) 42223                  Karam.Cmn2@tatar.ru

 

 

Күтәмә авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы вазыйфаларын башкаручы: Сабиров Наил Гаяз Улы

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Сабиров Наил Гаяз Улы

Адрес: 423112 Күтәмә авылы, Клубная урамы, 1а

Телефон: (84396) 23589                    Kut.Cmn2@tatar.ru

“Лашман авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Фаттахов Рәвгать Габбас улы

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Фаттахов Рәвгать Габбас улы

Адрес: 423110 Лашман  авылы, Химиклар урамы, 6

Телефон: (84396) 29233                     Lash.Cmn2@tatar.ru  

“Мордва Афонькәсе авыл җирлеге” муниципаль берәмлеге

Муниципаль берәмлек башлыгы: Митяев Александр Иванович

Муниципаль берәмлек советы рәисе: Митяев Александр Иванович

Адрес: 423103 Мордва Афонькәсе  авылы, Цаплин урамы, 25

Телефон: (84396) 34829, 32260         Mord.Cmn2@tatar.ru