февраль, 2018 ел
сишәмбе

2018 елның 7 февралендә Татарстан Республикасы территториясендә гадәттән тыш хәлләр барлыкка килү турында көндәлек оператив һава торышы

2018 елның 5 февралендә Мемориаль үзәктә  Әлмәт районы музейлары директорлары белән музей эше сораулары буенча зональ семинар узды.

«Лучшее предприятие торговли продовольственными товарами в Российской Федерации» Бөтенроссия конкурсы

"Татарстан Республикасы электрон мәгарифе" Дәүләт мәгълүмат системасы өчен актив тавыш бирүдә катнашыгыз.

Котлыйбыз!

Ульяновка  авыл җирлегендә халык җыеннары

9 февральдә 17 сәгатьтә "Созвездие-Йолдызлык 2018" фестиваленең райондагы гала концерты

2018 елның 10 февралендә "Сабантуй" стадионында 10 сәгатьтә

Татарстан Республикасында кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкиленең Чирмешән муниципаль районындагы ярдәмчесе Нурхәмәтова Рәгыя Харис кызы вәкаләтле вәкилнең Рәхмәт хаты белән бүләкләнде.