апрель, 2018 ел
җомга

19 апрельдә "Туган як җәүһәрләре" район фестивале җиңүчеләре - балалар сәнгать мәктәбе укучылары һәм укытучылары Гала концертта чыгыш ясады.

Алькоголь сатуда  тәртип бозылу хакында "Халык контроле"нә җибәрелгән жалоба расланса, татарстанлылар акчалата премия ала

КӨНДӘЛЕК ОПЕРАТИВ ҺАВА ТОРЫШЫ: 2018 елның 21 апрелендә Татарстан Республикасы территториясендә гадәттән тыш хәлләр барлыкка килү турында

Чирмешән районы  Бөек Ватан сугышында катнашучыларга һәм аларның тол калган хатыннарына  Татарстан Республикасы Президенты Р.Н.Миннеханов исеменнән Бөек Җиңү уңаеннан котлау открыткасы һәм азык-төлек җыелмасы  тапшырдылар.

Айрат Хәйруллин: "Авыл хуҗалыгының киләчәге яшьләрнең  авыл тормышыннан һәм эшеннән перспектива күрү-күрмәүләреннә бәйле"

Чирмешән районы делегациясе тәрбиягә бала алган ата-аналарның дүртенче форумында катнашты

Чирмешән егете - Россиядә беренче

"Чирмешән" балалар-яшүсмерләр спорт мәктәбе укучылары  волейбол буенча ТР Беренчелеге ярышларында катнашты.

22 апрельдә 11  сәгатьтә барлык мөселманнарны Чирмешән мәчетенә чакырабыз.

Төбәк ара практик семинар